PLENRU
Rajpol Sp. z o.o.
Rajpol Sp. z o.o.

O firmie

Rajpol to jedna z najnowocześniejszych i największych Organizacji Producentów Owoców w Polsce. Obecnie liczymy ponad 150 udziałowców, którzy produkują owoce na powierzchni ponad 1600 hektarów. Dominują nasadzenia: jabłoni, gruszy, śliwek, czereśni, borówki, porzeczki czerwonej.

Nasze długie doświadczenie na rynku, wyposażenie techniczne, oraz owoce wyróżniające się doskonałą jakością i smakiem sprawiają, że cieszymy się zaufaniem coraz większej liczby odbiorców z kraju i zagranicy.

Wstępne sortowanie owoców linie do pakowania owoców, czyni nas jedną z najlepiej doposażonych firm w Polsce. Nasze owoce miękkie: czereśnie, borówkę, śliwki sortujemy i pakujemy na profesjonalnych maszynach firm Maf-Roda oraz H-Tech, Newtec. Wyprodukowane i dostarczane przez nas owoce posiadają certyfikat GlobalGap, Tesco Natures Choice, pakownia w której konfekcjonujemy nasze owoce posiada wdrożony system BRC.

Począwszy od procesu produkcji owoców aż do dotarcia do ostatecznego odbiorcy przyświeca nam motto: „O każdej porze- Świeże owoce”

Rajpol dostarcza swoje produkty do firmy handlowej Rajpol Trade, w której możliwościach jest dostarczenie rocznie ponad: 40 000 ton jabłek, 1 200 ton gruszki, 1 500 ton śliwki, 500 ton czereśni, 500 ton Borówki, 100 ton porzeczki czerwonej, 50 ton agrestu oraz 200 ton wiśni i 300 ton brzoskwiń. Zaplecze logistyczne umożliwia przygotowanie blisko 150 ton owoców dziennie.

Chłodnie które współpracują z firmą Rajpol Trade mają pojemność 14 000 ton dodatkowo u udziałowców można przechowywać w warunkach ULO ponad 10 000 ton owoców. Wszystko to sprawia, że stale rozwijamy się dla zapewnienia Państwu najlepszego zaopatrzenia.