PLENRU
Rajpol Sp. z o.o.
Rajpol Sp. z o.o.

Partnerska wizyta z Lidla

PARTNERSKA WIZYTA ZARZĄDU LIDL POLSKA
W GRUPIE PRODUCENTÓW RAJPOL


Dnia 11 maja Grupę Producentów Owoców Rajpol zaszczycili swoją wizytą przedstawiciele jednej z najprężniej rozwijających się sieci sklepów w kraju
Lidl Polska.

W spotkaniu z reprezentantami Grupy Producentów Owoców Rajpol uczestniczyli: Prezes Zarządu Lidl Polska –Włodzimierz Wlaźlak, Członek Zarządu -Piotr Rogowski, Adam Dziuba –kierownik zakupów ds. warzyw, owoców i kwiatów w Lidl Polska oraz Aleksandra Robaszkiewicz -Corporate Communications Head of Corporate Communications and CSR w Lidl Polska.

Na wstępie Prezes Grupy Rajpol -Hubert Woźniak przybliżył gościom dzieje firmy, po czym przedstawiono strategię rozwoju na najbliższe lata i plany związane z kierunkami produkcji zrzeszonych sadowników, co spotkało się z zainteresowaniem ze strony przedstawicieli Lidla.

W ramach spotkania zaprezentowano obiekt przechowalniczo-sortowniczy w Bielanach. Wskazano nowoczesną infrastrukturę, wykorzystywaną do przygotowywania owoców do sprzedaży.

Po dyskusjach i zwiedzaniu firmy, dla lepszego poznania drogi owoców „od pola do stołu” wybrano się do pobliskiego, malowniczo położonego sadu wiśniowego, który w okresie kwitnienia i przy pięknej pogodzie wyjątkowo zachęcał gości do dalszych rozmów.Spotkanie opierało się na wymianie doświadczeń i wizji, korzystnych zarówno dla producentów owoców jak i klientów sieci Lidl. Prezes Zarządu Lidl Polska zwrócił uwagę na podobieństwa przyświecających im priorytetów jak np. spełnianie oczekiwań klientów.
Licząc na dalszą owocną współpracę z Lidl Polska
zapraszamy ponownie w okresie zbiorów, który dla owoców miękkich zacznie się już niebawem.link do galerii


17.05.2021